Soutěžní filmy 2021

Soutěžní blok 1  |  pátek 17.05

1.

IZOLACE

2021

Patrik Polák

hraný

H20

28:02

2.

JULIE KOPOVÁ – NEVÍME NIC

2020

Magdaléna Kašparová

videoklip

O30

2:58

3.

MODEL DUŠAN

2020

Ondřej Nuslauer

dokumentární

O30

13:29

4.

TUŽKA

2021

Nikola Vaverková

animovaný

A20

1:00

5.

DŘEVĚNÁ MÍSA

2021

Vojtěch Kapounek

hraný

H20

30:03

6.

NAIVNÍ POHLED LUĎKA FARKAŠE V JEHO KRÁLOVSTVÍ

2021

Ondřej Dautovský, Jan Galda

dokumentární

O20

10:23

7.

ČERVENÁ LINKA

2021

Jan Petrišče, Ondřej Dvořák

hraný

H30

8:17

8.

ELEMENTÁRNÍ TENDENCE SOUDRUŽNICTVÍ A VAZEB

2021

Denisa Langrová

experimentální

O30

16:23

9.

ZAHNÁN DO KOUTA

2021

Valentýna Pišťáková

hraný

H30

2:58

10.

TEORIE HORORU

2021

Anežka Svobodová a M.A.M.A.

hraný

H15

14:26

Soutěžní blok 2  |  pátek 20.30

11.

ANI MINUTU

2021

Mikuláš Pik, Ladislav Polách

hraný

H20

12:40

12.

MYŠLENKY

2021

Helena Feltlová

animovaný

A20

0:57

13.

BOŽÍ MUKA

2020

Ondřej Veverka

hraný

H30

15:57

14.

MAJKIIB – STÝSKÁ

2020

Magdaléna Kašparová

animovaný

A30

3:29

15.

STORYTIME

2021

Magdaléna Kašparová

experimentální

O30

13:42

16.

STÁDIUM

2021

Nicole Cote, Pavel Vávra

hraný

H20

6:45

17.

BRAN MAK MORN

2021

Kryštof Kindl

dokumentární

O20

16:03

18.

PROBUZENÍ

2021

Filip Zangi

dokumentární

O30

19:00

19.

LAST MOMENT

2020

Tomáš Krauz

hraný

H30

3:00

20.

KAIN & ABEL

2021

Radim Grzybek

hraný

H30

23:12

21.

ŠUMPĚNÍ

2020

Anežka Svobodová a M.A.M.A.

videoklip

O15

4:30

22.

KUROPĚNÍ

2021

Lucia Kulčárová

hraný

H20

11:20

23.

SPYRE – MIDSOMMER

2021

Filip Neřold

videoklip

O30

3:08

24.

OKNO PŘÍLEŽITOSTÍ

2020

Olga Srstková

dokumentární

O30

12:58

Soutěžní blok 3  |  sobota 9.00

25.

POLOSPÁNEK

2020

Adam Jiří Hikl

hraný

H20

34:34

26.

ČAMPULKA

2021

Anna Wysocká, Alexandra Volfová

dokumentární

O30

7:17

27.

EEE

2021

Adéla Páclová

animovaný

A20

1:42

28.

RÁNO SE VRÁTÍM

2021

Tina Tran

hraný

H20

11:09

29.

KREV A SLZY

2021

Daniel Titl

dokumentární

O30

20:00

30.

PROČ VLASTNĚ?

2020

Natálie Nezvalová, Teodor Šponer, Tina Tran, Matyáš Straka

reportáž

O15

4:25

31.

PO(HAD)KA

2021

Ondřej Navrátil

animovaný

A30

12:45

32.

KOLOBĚH

2020

Tereza Vejvodová

hraný

H30

04:37

Soutěžní blok 4  |  sobota 11.50

33.

EDUARD

2021

Tereza Hudečková

hraný

H20

18:16

34.

MĚSTEM

2021

Michaela Kozáková

experimentálně-dokumentární

O30

6:55

35.

ŠUPÁCKÁ ETNOGRAFIE – DUNGA BEACH

2021

Max Stejskal

dokumentární

O30

15:03

36.

PO SEZÓNĚ

2020

Lukáš Citnar

hraný

H30

13:28

37.

HLAD

2021

Jáchym Svoboda

animovaný

A20

4:44

38.

TRAST

2021

Vladimír Hamouz

dokumentární

O20

15:11

39.

ŠPEKE ZE STRÉCOVÉ KAPSE

2021

Valentýna Pišťáková

hraný

A30

5:05

40.

MALÝ OSTROV

2020

Šimon Daniel Buček

dokumentární

O30

15:09

Soutěžní blok 5 – zahraniční filmy  |  sobota 15.00

41.

HARRIET

2021

Jack Brånfelt 

hraný

H30

11:40

42.

THE NEW BEGINNING

2021

Yiğit Oğul Gökoğlu

hraný

H30

13:25

43.

FALL OF THE IBIS KING

2021

Mikai Geronimo,

Josh O’Caoimh

animovaný

A30

9:42

44.

WHILE WE ARE HERE

2020

Anastasia Maltseva

hraný

H30

20:20

45.

WHITE, BLACK AND TRUE LOVE

2021

Anja Paternoster

animovaný

A30

5:07

46.

THE DREAMS OF LONELY PEOPLE

2021

Marek Leszczewski

hraný

H30

23:44

Soutěžní kategorie: 
Hraný do 15 = H15. Animovaný do 15 = A15. Dokumentární a jiný do 15 = O15.
Hraný do 20 = H20. Animovaný do 20 = A20. Dokumentární a jiný do 20 = O20.
Hraný do 30 = H30. Animovaný do 30 = A30. Dokumentární a jiný do 30 = O30.

Ceny:
Hlavní cena (napříč kategoriemi)
Cena diváků (napříč kategoriemi)
Hraný film do 15 let – nejlepší film
Hraný film do 20 let – nejlepší film
Hraný film do 30 let – nejlepší film
Animovaný film do 15 let – nejlepší film
Animovaný film do 20 let – nejlepší film
Animovaný film do 30 let – nejlepší film
Dokumentární a jiný film do 15 let – nejlepší film
Dokumentární a jiný film do 20 let – nejlepší film
Dokumentární a jiný film do 30 let – nejlepší film