Mladá kamera

Soutěžní filmy

(57 filmů)

Filmy autorů do 15 let (5 filmů)

HYPE (2018), režie Jaroslava Jefimová
Karol Sidon „Sen o mně a mém otci“ (2019), režie Matyáš Lada
Nad míru (2018), režie Zuzana Berná
Tajemství bílé tašky (2017), režie Matyáš Straka
The Spook (2018), režie Zuzana Berná

Filmy autorů do 20 let (23 filmů)

A co si o tom myslí bůh? (2018), režie Pavel Vávra
Až skončí léto (2019), režie Rudolf Mašata
Božská alegorie (2018), režie Ondřej Trojan
Detektiv (2019), režie Christoffer Vala
Historie školy (2019), režie Kamila Němcová, Adéla Fukalová, Valentýna Pišťáková, Šimon Vybíhal
Choroba (2018), režie Jaroslav Mazánek
Kamera, klapka, pizza (2018), režie Patrik Polák
Kuchny (2019), režie Michal Kobza
Magnifück (2018), režie Daniel Dandul
Machina (2018), režie Marek Sosna
Mk 10:9 (2019), režie Valeria Recmanová
Neznámá báseň od neznámého autora (2018), režie Valentýna Pišťáková
O Den více (2018), režie Eva Vychodilová
Pan Balloo (2018), režie Jan Daniel
Peklo na míru (2018), režie Jana Mašková, Petr Sulan
Pivo pro štěstí (2019), režie Vít Modrák
Skořápkář (2019), režie Jan Pokorný
Super vesmírný tým (2018), režie Nela Kubíčková
Svit (2018), režie Prokop Prčík
Tatínek pod stromek (2018), režie Dominik György
the Chobinek (2018), režie Marcela Mencelová
VH (2018), režie Františka Bakošová
Z minulosti do přítomnosti (2019), režie Zdeněk Látal

Filmy autorů do 30 let (29 filmů)

Cesty (2019), režie Michal Kupka
Člověk Kilimandžáro (2019), režie Jan Hecht
Doslovná pohádka (2018), režie Olga Staňková, Petra Pavlíčková
Future Relationship (2019), režie Alan Sýs
Garáž (2018), režie Luboš Rezler, Matěj Piňos
Já jsem práce (2018), režie Radim Grzybek
JA:PA (2018), režie Jiří Karmasín
JayRo – Fire / My Darling Why (2019), režie Amálie Kovářová
Josef Bartoš (2019), režie Michaela Bartošová
Karafiát (2018), režie Vojtěch Konečný
Killer Blow 2: Pomsta (2018), režie Michal Švarc
LEAVE. (2019), režie Hana Kocurková
Letopis Lubora Dohnala (2018), režie Barbora Chalupová, Matěj Piňos
Mezitím co nějaký muž s bílou košilí a s krátkými rukávy platil svůj nákup u pultu (2018), režie Minh Thang Pham
Mlíkař (2019), režie Lukáš B. Citnar
Modrá (2019), režie Shiwei Shen
Nahoře bez (2018), režie Hannah Saleh
Nejstarší povolání (2018), režie Dominik Vladař
Nesmírná máma (2019), režie Tereza Atanasčevová
Nevolnost (2019), režie Alžběta Kroupová
Okno (2019), režie Efim Groutskij
Parazit (2019), režie Jan Singer
Paraziti (2018), režie Ivana Zapletalová
Pérák: Prácheňský hrdina? (2018), režie Barbora Kočičková
Řasy (2017), režie Elvira Dulskaia
Svět Herců (2019), režie Filip Rzepka
The firearms – Cold (2019), režie Barbora Kočičková
Věčnost (2018), režie Yeaeun Jang
Z pekla do pekla (2018), režie Daniel Habrda